Partnerzy

Wyroby silikonowe dla różnych zastosowań

Uwaga

Próbki kolorystyczne przedstawione w serwisie mogą w pewnym stopniu odbiegać od wyglądu rzeczywistego ze względu na rozbieżności prezentacji barw na różnych urządzeniach końcowych

Znajdź nas na Facebooku

Skrzynki na listy

Skrzynki na listy, systemy komunikacji » Skrzynki na listy

Dostarczamy wysokiej jakości,  skrzynki na listy oraz kompletne systemy komunikacji domowej łącznie z domofonami. Nasze skrzynki, przeznaczone głównie do budynków mieszkalnych, można z łatwością zamontować  na plastikowych, drewnianych i aluminiowych drzwiach, umieścić na ścianie, we wnęce (do wmurowania, lub jako skrzynki przelotowe, jednorzędowe czy wolnostojące).

Skrzynki są wykonane z ocynkowanej blachy stalowej o grubości 0,8 mm. Ich powierzchnię pokrywamy farbami proszkowymi w odcieniach RAL lub imitacjującymi drewno. Każda skrzynka posiada zabezpieczenie antywłamaniowe, które ogranicza możliwość kradzieży gazet czy czasopism.

Drzwiczki są wyposażone w nierdzewny zamek kasetowy dostarczany standardowo z kompletem dwóch kluczy lub na życznie klienta z większą ilością kluczy. Wizytowniki są wykonane z niepalnego białego, brązowego lub czarnego plastiku z wierzchnią przezroczystą plastikową osłoną.

Oferujemy również możliwość ich wykonania z nierdzewnego materiału ANTIVANDAL z wizytownikami wbudowanymi w panel. Oferujemy także możliwość integracji panelu domofonowego bezpośrednio do płyty czołowej skrzynek.

 • Dodaj link do:
 • digg.com
 • delicious.com
 • wykop-pl
 • facebook.com
 • Skrzynki-drzwiowe-1.jpg

  Skrzynki na listy - drzwiowe

  Zestaw skrzynek składa się z oddzielnej aluminiowej płyty czołowej o standardowej grubości 24 mm oraz z samodzielnej kolumny skrzynek złożonej z dowolnej ilości modułów ustawionych jeden nad drugim (do 18 modułów) lub obok siebie (w zależności od możliwości, jakie daje konkretny rodzaj drzwi). Skrzynki w kolumnie mogą być ułożone poziomo lub skośnie, co jest ostatnio bardzo lubianym rozwiązaniem.

 • Skrzynki-przelotowe-1.jpg

  Skrzynki na listy - przelotowe

  Zestaw skrzynek składa się z aluminiowej płyty czołowej o grubości 2 mm i oddzielnej kolumny skrzynek, która może być wykonana w taki sam sposób i w takich samych konfiguracjach jak zestaw skrzynek drzwiowych.

 • Skrzynki-wnekowe-1.jpg

  Skrzynki na listy - naścienne, wnękowe

  Zestaw skrzynek składa się z poszczególnych modułów, które są ze sobą połączone za pomocą nierdzewnych nitów. Skrzynki naścienne mogą zostać dodatkowo wzmocnione solidną obudową lub blachą aluminiową. Skrzynki wnękowe (do wmurowania) posiadają ozdobną ramę obwodową.

 • Skrzynki-jednorzedowe-1.jpg

  Skrzynki na listy - jednorzędowe

  Płyta czołowa może zostać wykonana z blachy aluminiowej o grubości 2 lub 3 mm, lub ze szlifowanej nierdzewnej blachy o grubości 1,5 mm. Dostarczamy skrzynki w konfiguracji jednej lub dwóch skrzynek nad sobą. Oferujemy możliwość dodatkowego wyposażenia płyty czołowej w system komunikacji domowej.

 • Skrzynki-ocieplane-1.jpg

  Skrzynki ocieplane montowane w drzwi

  Ocieplane skrzynki na listy montowane do drzwi. Zestaw skrzynek można konfigurować tak samo jak w przypadku skrzynek drzwiowych, ale dodatkowo są one wyposażone w ocieplaną skrzynię doskonale pasującą do danej kombinacji modułów. Taki rodzaj skrzynek doskonale nadaje się do ocieplenia korytarzy w Państwa budynku. Zapobiegają one przedostawaniu się zimna przez skrzynki na listy.