Partnerzy

Wyroby silikonowe dla różnych zastosowań

Uwaga

Próbki kolorystyczne przedstawione w serwisie mogą w pewnym stopniu odbiegać od wyglądu rzeczywistego ze względu na rozbieżności prezentacji barw na różnych urządzeniach końcowych

Znajdź nas na Facebooku

Drzwi drewniane

Drzwi » Drzwi drewniane

 • Kolorystyka Solens
  Kolorystyka Solens
 • Kolorystyka Meranti
  Kolorystyka Meranti

Drzwi sosnowe Solens produkowane są z kantówki klejonej z trzech warstw z zachowaniem odpowiedniego układu słoja (warstwy zewnętrzne - słój stojący, warstwa wewnętrzna - słój leżący) co gwarantuje nie wypaczanie się drzwi. Możliwe są dwa rodzaje lameli sosnowych sosna z łączeniami na zewnętrznych warstwach (z mini wczepami), stosowana przy malowaniu kolorami kryjącymi i przy ciemnych kolorach lazurowych oraz sosna bez łączeń na zewnętrznych warstwach. W procesie malowania stosowane są wodorozcieńczalne farby firmy SIKKENS. Dla zapewnienia lepszej sztywności drzwi od strony zamka, stosowane jest dodatkowe wzmocnienie aluminiowe. Odpowiedni komfort funkcjowania drzwi zapewniają listwowe zamki firmy G-U.

Drzwi mahoń Meranti wykonane są z kantówki klejonej z trzech warstw, importowanej z Indonezji. Charakteryzuje się większym ciężarem właściwym od sosny, wyższą twardością oraz odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Charakteryzuje się wyraźnie inną strukturą drewna od sosny . W procesie malowania stosowane są wodorozcieńczalne farby firmy SIKKENS. Dla zapewnienia lepszej sztywności drzwi od strony zamka stosowane jest dodatkowe wzmocnienie aluminiowe. Odpowiedni komfort funkcjonowania zapewniają listwowe zamki firmy G-U.

ZAMEK G.U. - Secury SB z zamkiem bolcowym

Zamknięcie drzwiowe bezpieczne z masywnym bolcem. Ryglowanie i odryglowanie: ręczne - obsługa bolca przy użyciu wkładki cylindrycznej. Zalety to masywny, stabilny, zabezpieczony przed przepiłowaniem zamek dzięki wkładce ze stali; szczelna puszka zamka (ciała obce nie naruszają pracy mechanizmu). Szczeliny w zamku zaopatrzone w tulejki. Optymalna ochrona antykorozyjna: okucia z powierzchnią galwaniczną; z powłoką ferGUard, w kolorze srebrnym. Zastosowanie: drzwi do mieszkań i wejść bocznych.

ZAMEK G.U. - Secury Automatic

Zamknięcie drzwiowe bezpieczne z 2 automatycznymi ryglami. Ryglowanie - automatyczne. Drzwi wystarczy dociągnąć, 2 rygle zapadkowe stają się automatycznie ryglami; wraz z ryglem zamka dochodzi do 3 -krotnego ryglowania drzwi z 20 mm wysuwem rygla lub rygla zapadkowego. Odryglowanie ręczne. Następuje od zewnątrz poprzez obsługę klucza lub od wewnątrz przy pomocy klamki.

Zalety to znacznie podwyższona ochrona antywłamaniowa. Zamek  zapobiega przed wykrzywieniem drzwi: w stanie zakluczonym jest zawsze zaryglowany. Zamknięcia drzwiowe wyposażone w funkcję cofania zapadki. Zastosowanie: szczelna skrzynka zamka - ciała obce nie naruszą lekkiej pracy. Optymalna ochrona antykorozyjna: okucia z powierzchnią galwaniczną; z powłoką ferGUard, w kolorze srebrnym. Drzwi wejściowe do budynków, drzwi boczne, drzwi do mieszkań. 

 • Dodaj link do:
 • digg.com
 • delicious.com
 • wykop-pl
 • facebook.com
DZ1

Kolekcja standard

DZ17

Kolekcja nowoczesna

DZ20

Kolekcja klasyczna